Noir Hotels Homér Poděbrady

Ubytování v Poděbradech | Penzion Homér

Penzion Homér Poděbrady

Zde nás můžete sdílet na:
chvile-odpocinku-v-podebradech

Chvíle odpočinku v Poděbradech na 2 noci

Přijeďte si odpočinout do lázeňského města Poděbrady.
Procházka po kolonádě, podél Labe k Zámku Poděbrady a k tomu masáž a útulný pokoj s výborným přípitkem.

Termíny: 1.5. - 3.9.2022
Cena: Jednolůžkový pokoj 3.150,- Kč | Superior dvoulůžkový pokoj 5.200,-

Balíček obsahuje:
• ubytování v pokoji typu Superior s balkónem anebo jednolůžkovém pokoji na 2 noci
• relaxační aroma masáž* v délce 60 min/osoba v novém masérském salónu na penzionu
• láhev sektu na pokoji

*Na výběr z masáží: sportovně relaxační masáž celého těla, reflexní masáž chodidel, umění doteku – hluboce relaxační, masáž lávovými kameny, celotělová aroma masáž.
Datum a čas Vaší procedury Vám bude upřesněn do e-mailu.

Pivní, nebo čokoládový relax na 2 noci

Zavítejte do krásného lázeňského města Poděbrady s přáteli, nebo ve dvou na unikátní pivní koupel!
Kromě ubytování a welcome drinku na Vás bude čekat exkluzivní pivní nebo čokoládová koupel v Kleopatřiných lázních. Mají vynikající regenerační a detoxikační účinky, také působí výborně proti stresu, to bude ten pravý relax pro Vás.

Termíny: 1.5. - 3.9.2022
Cena: Jednolůžkový pokoj 4.200,- Kč | Superior dvoulůžkový pokoj 5.900,-

Balíček obsahuje:
• ubytování v pokoji typu Superior s balkónem anebo jednolůžkovém pokoji na 2 noci
• 1 hod v Kleopatřiných lázních: čokoládová koupel anebo pivní koupel v dřevěné kádi, popíjení kvasnicového piva. Navíc krátká masáž, relaxace na lehátku (procedury se provádějí v Kleopatřiných lázních cca 5 min příjemnou procházkou přes Lázeňský park)
• welcome drink na pokoji

Pozn.: Pokud cestujete ve dvou, máte na výběr, zda pivní lázeň preferujete ve společné vaně či dvou oddělených kádích. Příplatek za dvě samostatné vany je 600 Kč. Storno podmínky: více jak 7 dnů před pobytem zdarma, 7 a méně dnů 50% ceny pobytu.
Datum a čas Vaší procedury Vám bude upřesněn do e-mailu.

Homér Poděbrady

Penzion Homér Poděbrady poskytuje svým hostům komfortní ubytování v celkem 13 dvoulůžkových, 3 jednolůžkových a 3 trojlůžkových pokojích s příjemnou atmosférou. Penzion Homér Poděbrady se nachází v centru lázeňského města Poděbrady, nedaleko od lázeňské kolonády a klidného parku.

Nabídka snídaní

Ve vedlejším objektu je možné zajistit bohatou snídani. Komfortnější je objednat snídani před příjezdem, ale nabízíme i doobjednání přímo na místě. Vše je závislé na volné kapacitě sousedícího penzionu. Snídaně se podávají v intervalech v 7:45, 8:30 a nebo v 9:15 hodin. V současnosti jsou snídaně nabízeny za cenu 140,- Kč.

Provoz recepce

Naše recepce je pro vás otevřena od pondělí do soboty a v časovém rozmezí od 14:00 do 18:00 hodin. Ve vyjímečných případech je možné se dohodnout od 12:00 hodin. V neděli POUZE po telefonické domluvě!

Provozní doba RECEPCE

Nabídka masáží

Náš penzion Homér se nachází v lázeňském městě. Proto jsme připraveni Vám zajistit příjemné procedury - Chvíle odpočinku (masáže), dále například Pivní nebo Čokoládový relax a spoustu jiných wellness služeb. Podrobnosti můžete dohledat na stránkách SPA - masáže.

Parkování u penzionu

Parkování vozů je možné v blízkosti našeho penzionu Homér Poděbrady. Parkuje se na veřejných parkovacích místech. Parkování je od pondělí do pátku v časech 8:00 - 18:00 hodin zpoplatněno. Víkendy a svátky jsou zdarma.

Pravidla pro vaše miláčky

Pokud s Vámi do penzionu přijedou i Vaši zvířecí miláčkové, kontaktujte prosím naší recepci, abychom Vám nastavili cenu a vytvořili pro Vás optimální podmínky.

Penzion Homér Poděbrady

Penzion Homér Poděbrady sídlí u lázeňského parku ve stejnojmenném lázeňském městečku Poděbrady ve Středočeském kraji.

Penzion Homér v Poděbradech je vzdálený 44 km od Mladé Boleslavi, 31 km od Kutné Hory. A například letiště v Pardubicích je vzdálené 70 km. Ani do Prahy, či Mělníka to není daleko.

K pohodlnému ubytování je připraveno 19 nově a moderně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Těšit se můžete na příjemnou atmosféru a možnost nerušeného odpočinku.

Homér Poděbrady

Bezpečí pro naše hosty je na prvním místě!

Používáme ochranné prostředky

Dbáme na pravidelnou hygienu

Neustále si desinfikujeme ruce

U vchodu je desinfekční stanice

Testujeme naše zaměstnance

Monitorujeme všechny prostory

Penzion Homér a lázně Poděbrady

Nově otevřený Penzion Homér Poděbrady naleznete v centru lázeňského města Poděbrady, nedaleko od lázeňské kolonády a parku. Poděbrady poskytují širokou nabídku, jak strávit volný čas. Navštívit můžete například dominantu města, zámek Poděbrady, která je vzdálena pouhých 400 metrů od našeho penzionu.

Další vhodnou lokalitou pro příjemné strácvení času je 1,5 kilometru vzdálené přírodní koupaliště.

Děti jistě potěší plavba na vyhlídkové lodi Král Jiří, o které máte níže několik informací navíc, či svezení vyhlídkovým vláčkem po Poděbradech podél řeky Labe.

Výletní loď Král Jiří

Ve městě Poděbrady bychom vám mohli doporučit návštěvu zajímavé atrakce, jíž je kotvící loď Krále Jiřího. Skrz Poděbrady protéká Labe, takže loď najdete přímo uprostřed města. Výletní loď zajišťuje plavby lodí pro veřejnost, firmy, školy apod. Během plavby můžete využít restauraci, která je přímo na lodi.

Homér Poděbrady do muzea filmových legend

Film Legends Museum

Film Legends Museum, jedinečný a unikátní projekt svého druhu v Evropě, vás nyní přivítá již ve čtyřech městech České republiky - v Praze, lázeňských Poděbradech, hanácké Kroměříži a nově v Kutné Hoře ve speciálu věnovanému Aliens a Predators.

Homér Poděbrady cesta k lodi

Místo nástupu na loď

Jak jsme vás jíž výše informovali, výletní loď kotví přímo uprostřed města, cesta je z našeho penzionu přibližně na 10 minut chůze. Jizdní řád lodi naleznete výše v popisku.

Z penzion Homér na zámek Poděbrady

Zámek Poděbrady

Zámek Poděbrady je velká dominantní stavba lázeňského města Poděbrady, která vznikla přestavbami původního hradu postaveného Přemyslem Otakarem II. Nyní je součástí městské památkové zóny.

penzion-homer-podebrady-ubatovani