Prozkoumejte lázeňské město Poděbrady

Poděbradská kolonáda

Procházka krásnou kolonádou v Poděbradech ve vás zanechá pocit lázeňské atmosféry a zaslouženého relaxu. Přijďte si odpočinout do přírodního parku a relaxovat v útulných kavárnách s vyhlášenou zmrzlinou. Vychutnejte si popíjení místní poděbradky v obklopení romantických fontánek a nádherné přírody. Ochutnávku tradičních lázeňských oplatek na překrásné lázeňské kolonádě si musí dopřát každý návštěvník Poděbrad.

Penzion HOMÉR Zdroj fotogalerie: commons.wikimedia.org
Penzion HOMÉR

Muzeum Filmových Legend

Návštěva muzea potěší  nejen fanoušky filmových, komiksových a pohádkových hrdinů, ale ohromí každého hosta.  Unikátní projekt nabízí výstavu jedinečných soch, replik i figurek, které jsou dokonale propracované. Sběratelská expozice z více než tisíc dechberoucích unikátů Vás vtáhne do filmového světa. Přijďte si užít nezapomenutelný zážitek do muzea Filmových Legend i Vy!

Penzion HOMÉR
Penzion HOMÉR

Zámek Poděbrady

Zámek v Poděbradech, stojící nad řekou Labe,  je vzácnou historickou památkou a dominancí města. Původní hrad byl přestavěn v zámek inspirovaný tereziánskou dobou, proto je vhodným kandidátem na výlet pro každého romantika i milovníka historie. Památník krále Jiřího z Poděbrad může navštívit každý a ihned si jej zamiluje.

Penzion HOMÉR Zdroj fotogalerie: turistickyatlas.cz
Penzion HOMÉR